Nasza strategia


     Specjalizujemy się w Analizie Technicznej, szczególnie w zakresie spekulacji jednosesyjnej przy wykorzystaniu zaawansowanych technik Fibonacciego, dzięki którym szacujemy prawdopodobieństwo wystąpienia określonego układu geometrycznego na rynku FOREX.

     Podstawowym założeniem naszej strategii są wybrane formacje harmoniczne, które muszą się pojawić na wykresie. Kolejny krok to zastosowanie odpowiednich filtrów oraz znalezienie dodatkowych potwierdzeń, które zwiększają naszą szansę zarobku. Bardzo ważnym elementem jest odpowiednie szacowanie ryzyka dla każdej transakcji, czyli definiujemy nasze zlecenie obronne ( Stop-Loss ), następnie wyznaczamy poziom zysku docelowego (Take-Profit), a na samym końcu badamy nasz parametr Zysku do Ryzyka, który decyduje o tym czy zawieramy transakcję na rynku czy może jest przez nas pominięta i czekamy na kolejny sygnał.

     Naszą metodologią handlu przez te wszystkie lata wykonaliśmy ponad 1000 powtórzeń, dlatego na chwilę obecną trading stanowi swego rodzaju rutynę, którą powtarzamy każdego dnia na rynku.

Fibonacci Team

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz