wtorek, 20 sierpnia 2013

Dzisiejsze webinary

     Przed nami kolejne konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. Zapraszamy do spotkania z nami podczas kolejnej dawki analiz ostatnich sytuacji rynkowych. 

     O godzinie 19:00 rozpoczynamy konsultacje FTOK Basic. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Podczas spotkania zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przedstawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.

ZAPISY
(NOWI UCZESTNICY)
Wystarczy wysłać maila na adres fiboteam.zapisy@gmail.com w tytule wiadomości wpisując "Fibonacci Team od Kuchni".


     Bezpośrednio po zakończeniu konsultacji FTOK Basic zapraszamy wszystkich zapisanych Słuchaczy na  trzecie sierpniowe spotkanie FTOK Advanced (ok. 19:45). W trakcie webinara zaprezentujemy zagrywki, które nie zostały przedstawione na naszej stronie, omówimy najciekawsze sytuacje wykorzystując symulację live tradingu opartą na stopniowym odsłanianiu wykresu z wykorzystaniem nowych elementów naszego trading planu.


Do usłyszenia na webinarach!
Fibonacci Team

1 komentarz:

  1. Ciekawe czy webinaria takie jak to sprawdzą się jako alternatywna forma szkolenia dla firm. ;-) Choć tak przed komputerem łatwiej się rozproszyć czymś, a szkoda by było.

    OdpowiedzUsuń