wtorek, 20 sierpnia 2013

Dzisiejsze webinary

     Przed nami kolejne konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. Zapraszamy do spotkania z nami podczas kolejnej dawki analiz ostatnich sytuacji rynkowych. 

     O godzinie 19:00 rozpoczynamy konsultacje FTOK Basic. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Podczas spotkania zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przedstawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.

ZAPISY
(NOWI UCZESTNICY)
Wystarczy wysłać maila na adres fiboteam.zapisy@gmail.com w tytule wiadomości wpisując "Fibonacci Team od Kuchni".


     Bezpośrednio po zakończeniu konsultacji FTOK Basic zapraszamy wszystkich zapisanych Słuchaczy na  trzecie sierpniowe spotkanie FTOK Advanced (ok. 19:45). W trakcie webinara zaprezentujemy zagrywki, które nie zostały przedstawione na naszej stronie, omówimy najciekawsze sytuacje wykorzystując symulację live tradingu opartą na stopniowym odsłanianiu wykresu z wykorzystaniem nowych elementów naszego trading planu.


Do usłyszenia na webinarach!
Fibonacci Team

2 komentarze:

  1. Ciekawe czy webinaria takie jak to sprawdzą się jako alternatywna forma szkolenia dla firm. ;-) Choć tak przed komputerem łatwiej się rozproszyć czymś, a szkoda by było.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uważam, że webinaria to świetna alternatywa szkolenia dla firm. Każdy z nas jest we własnym zaciszu domowym, w którym czuje się komfortowo, może się rozluźnić i uczyć się nowych rzeczy we własnym otoczeniu. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla osób, które na ogół nie mają czasu, aby jeździć np. do innego miasta specjalnie na szkolenie, na którym akurat mu zależy, dlatego taka forma przyswajania wiedzy w tym kontekście ma swoje uzasadnienie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że w przyszłości coraz więcej będzie takich webinariów organizowanych!

    OdpowiedzUsuń