piątek, 20 września 2013

Zapraszamy na webinar "3X"!


   ANALIZA KLASYCZNA, ANALIZA HARMONICZNA, CZY ANALIZA JAPOŃSKA?

Poznaj 3 techniki stosowane przez 3 Traderów na rynku Forex. Już w najbliższy poniedziałek 23 września 2013 o godzinie 20:00 zapraszamy na darmowy 2-godzinny webinar, który wprowadzi Cię w wielowymiarową analizę rynku. Będzie to wstęp do wyjątkowego wydarzenia...

3 TECHNIKI INWESTYCYJNE...
3 TRADERÓW...
3 DNI...

Czy potrafisz w pełni wykorzystywać szanse jakie daje Ci rynek? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj i...Zapraszamy serdecznie!
Fibonacci Team oraz Cosilium Invest

2 komentarze:

 1. Witam !
  Webinar był świetny. Każda z metod wyjaśniona w logiczny sposób. Dla początkujących za duża ilość na raz do przełknięcia ale... pytanie czy video będzie dostępne dla utrwalenia. Wszystkie metody w połączeniu ze sobą na pewno działają ale zaciemniają cały wykres (zwłaszcza ichi) i w sumie to człowiek zaczyna głupieć. Polecam ze swojego doświadczenia bardzo metodę gry na fibo. Jest trudna do zrozumienia w całości tzn bez ogłady terminów i wyznaczania fibo (praktycza czyni mistrza) ale.. ze wszystkich powyższych najbardziej profitowa.

  Pozdrawiam!

  Violet

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Pani Wioletto!

  Bardzo nas cieszy to, że jest Pani zadowolona z webinaru. Dziękujemy za uczestnictwo! ;-)

  VIDEO już jest dostępne na naszym kanale na YT - http://www.youtube.com/watch?v=2R-THh4mjhY

  Metodologia Fibonacciego pozwala na wyznaczenie (z dużą precyzją) potencjalnych obszarów zwrotnych na rynku, a dzięki formacjom harmonicznym jesteśmy w stanie dodatkowo potwierdzić i przefiltrować odpowiednie setup'y.

  OdpowiedzUsuń