niedziela, 13 października 2013

NOWY SERWIS I NOWY ADRES BLOGA - ZAPRASZAMY!

Miło nam zaprosić naszych Czytelników na otwarcie zupełnie nowej odsłony naszego bloga Fibonacci Team!
W ostatnim czasie na naszej stronie ograniczyliśmy liczbę postów i aktualizacji - wszystko z powodu prac nad zupełnie nowym serwisem oraz blogiem!Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie trwania prac - wracamy do codziennych aktualizacji i jeszcze lepszych treści!

Zapraszamy również do wizyty w naszym nowym serwisie FIBONACCI TEAM SCHOOL, gdzie znaleźć można mnóstwo darmowych treści - stale poszerzaną biblioteczkę materiałów edukacyjnych oraz nagrań Video z webinarów, prelekcji, wydarzeń. Zachęcamy do odkrywania nowych treści w zakładce „Kursy –> Materiały” oraz „Kursy –> Video” tutaj:
Pragniemy by tworzona przez nas biblioteczka edukacyjna była jak najbardziej praktyczna i użyteczna dla Was, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami i wysyłania sugestii – co chcielibyście przeczytać? Jakie zagadnienia z zakresu inwestycji na rynku Forex Was interesują?
Od dzisiaj przestaje funkcjonować nasz stary adres bloga: www.fibonacciteam.blogspot.com. Wszelkie nowe wpisy, informacje, analizy, artykuły pojawiać się będą właśnie tutaj. Mamy nadzieję, że nowa odsłona przypadnie Wam do gustu i zechcecie często do nas powracać!
UWAGA: Już niebawem szykujemy małą niespodziankę… wzbogacimy nasze treści o zupełnie nową formę przekazu! Pozostańcie z nami i zaglądajcie na bloga, jak i na nasz serwis www.fiboteamschool.pl!

6 komentarzy:

 1. Szukałam takich informacji, dlatego też bez wahania dodam Twój blog do mojego agregatora blogów o biznesie http://blogibiznesowe.blogspot.com/ . Czekam na więcej ciekawych wpisów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy blog, rozjaśnił mi wiele spraw. Prawda jest taka, że ciąg fibonacciego przydaje się również jak planuje się kupno spółki. Takie życie - matma :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z kolei zapraszam do siebie pod ten adres www gdzie prowadzę bloga o tematyce stricte finansowej/pożyczkowej/rachunkowej. Merytoryczne teksty, ciągłe aktualizacje :)

  OdpowiedzUsuń